0912-596-0941

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کیف پول های لجر و مزایای استفاده

وقتی صاحب دارایی‌های رمزنگاری شده هستید‌، برای ذخیره سرمایه خود به مکانی امن نیاز دارید. احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که نباید آن را در صرافی‌های آنلاین ذخیره کنید و کیف پول سخت افزاری بهترین راه برای محافظت از کلیدهای خصوصی شماست. اما وقتی

خلاصه مقاله

در این مقاله درباره کیف پول های لجر و مزایای استفاده آن توضیحاتی داده شده است. در این مقاله درباره کیف پول های لجر و مزایای استفاده آن توضیحاتی داده شده است.

وقتی صاحب دارایی‌های رمزنگاری شده هستید‌، برای ذخیره سرمایه خود به مکانی امن نیاز دارید. احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که نباید آن را در صرافی‌های آنلاین ذخیره کنید و کیف پول سخت افزاری بهترین راه برای محافظت از کلیدهای خصوصی شماست. اما وقتی صحبت از کیف پول سخت افزاری می‌شود، تصمیم‌گیری برای بهترین گزینه چالش برانگیز است. برای کمک به شما در این تحقیق‌، ما توضیح دادیم که چه عواملی باید در نظر گرفته شود و چرا باید دستگاه های Ledger را انتخاب کنید.

لجر، راه شما برای آزادی مالی است

شرکت لجر اکوسیستمی ایجاد کرده است که به شما امکان می‌دهد به سادگی دارایی‌های رمزنگاری شده خود را ایمن‌سازی‌، ذخیره و مدیریت کنید.

هنگامی که صاحب رمزارزها هستید، آنچه واقعاً متعلق به شما است یک کلید خصوصی است – این کلید به شما امکان دسترسی به کوین‌هایتان را می‌دهد. شما باید تنها کسی باشید که این کلید را کنترل می‌کند و همچنین باید آن را به صورت امنی نگهداری کنید.

دستگاه‌های لجر بهترین سطح حفاظت و کنترل را ارائه می‌دهد: کیف پول سخت افزاری لجر ، همراه با اپلیکیشن Ledger Live ، بهترین راه برای تأمین سرمایه شما است در حالی که به شما آزادی مدیریت همه چیز را می‌دهد.

کلید خصوصی شما همیشه در کیف پول سخت افزاری محافظت می‌شود – در یک تراشه امن و معتبر. به جز شما هیچ کس نمی‌تواند به آن دسترسی پیدا کند. همراه با Ledger Live ، همه چیز در مورد کریپتوکارنسی‌ها ساده و ایمن شده است. Ledger دروازه‌ای برای خرید، مبادله و رشد امن کریپتوهای شما است. همه موارد در یک اپلیکیشن واحد در دسترس است.

ارتباط درخشان دو عنصر حفاظت و کنترل، رضایت از مالکیت واقعی را برای شما به ارمغان می‌آورد – به عبارت ساده، اکوسیستم Ledger این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تنها کسی باشید که مسئول پول خود هستید.

اپلیکیشن Ledger Live یک برنامه واحد برای انجام همه کارها

دستگاه های Ledger با برنامه‌ای به نام Ledger Live ارائه می‌شوند. این برنامه به شما امکان می‌دهد به تنهایی ۲۸ کوین و بیش از ۱۸۰۰ توکن را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند یا کامپیوتر خود مدیریت کنید و به شما امکان دسترسی به سرویس‌های کریپتوی مختلف را می‌دهد. با استفاده از Ledger Live قدرت کامل بر دارایی‌های رمزنگاری شده خود دارید:

خرید و فروش کریپتو

شما می‌توانید بیتکوین، اتریوم، بیتکوین کش، دش، USDT و استلار را مستقیماً از طریق Ledger Live از Coinify خریداری کنید. همچنین Ledger Live به شما امکان می‌دهد بیتکوین را در صورت نیاز با ارزهای فیات بفروشید.

دارایی های خود را رشد دهید

با استفاده از Ledger Live، می‌توانید به راحتی با stake کردن کریپتوهایی مانند Algorand ، Cosmos ، Tezos ، Tron یا Polkadot و موارد دیگر، دارایی خود را رشد دهید. شما همچنین می‌توانید دارایی‌های دیجیتال را برای تولید منافع lend کنید. رشد دارایی های شما هرگز به اندازه امروز آسان نبوده است!

یک دارایی کریپتو را با دیگری عوض کنید

شما می‌توانید یک رمزارز را با دیگری به طور مستقیم از طریق Ledger Live با Changelly عوض کنید. چه بخواهید معامله کنید تا بالقوه ارزش خود را بدست آورید و چه دارایی رمزنگاری جدیدی را امتحان کنید، مبادله راهی آسان و سریع برای متنوع کردن دارایی‌های شما است.

معاملات خود را مدیریت کنید

با یک رابط کاربری ساده و واضح، Ledger Live به شما امکان می‌دهد از سادگی بررسی تعادل در زمان واقعی خود و مدیریت کلیه معاملات خود لذت ببرید.

امنیت کیف پول سخت افزاری شما

تمام اقدامات شما در صفحه دستگاه لجر قابل مشاهده است: هر لحظه آنچه را که اتفاق می‌افتد کنترل کنید و هر معامله را به طور ایمن تأیید کنید. با ۲ دکمه می‌توانید هر عملیاتی را کنترل کنید. به عبارت دیگر، کیف پول سخت افزاری لجر شما را قادر می‌سازد تمام معاملات یا سایر اقدامات خود را تأیید کنید.

با استفاده از برنامه Ledger Live می توانید ۲۸ کوین و بیش از ۱۸۰۰ توکن را به طور ایمن مدیریت کنید. برای مدیریت دارایی‌های دیگر، می توانید از کیف پول اکسترنال استفاده کنید.

بالاترین استانداردهای امنیتی

Ledger اولین و تنها کیف پول سخت‌افزاری مجاز در بازار است که توسط ANSSI ، آژانس امنیت سایبری فرانسه، برای امنیت آن تایید شده است.

تنها دستگاه دارای سیستم عامل سفارشی برای محافظت بیشتر

کیف پول‌های Ledger تنها کیف پول سخت افزاری هستند که دارای سیستم عامل سفارشی مخصوص خود ، یعنی BOLOS هستند تا دستگاه را در برابر حملات مخرب محافظت کرده و برنامه‌ها را از یکدیگر جدا کند.

یک عنصر امن، تراشه امن SE

کیف پول‌های سخت افزاری Ledger یک تراشه مجاز را در اختیار شما قرار می‌دهد، که برای مقاومت در برابر حملات پیچیده و قابلیت میزبانی ایمن از اطلاعات رمزنگاری شده مانند کلیدهای خصوصی طراحی شده است.

قابل ذکر است که کیف پول لجر در حال حاضر مورد اعتماد و علاقه میلیون‌ها کاربر متخصص و مبتدی در سراسر جهان می‌باشد.

شما در حال مطالعه مقاله " کیف پول های لجر و مزایای استفاده " هستید

مقاله های ولت خان